Ar spēlēm Madonas stadionā noslēdzās Latvijas jaunatnes futbola līgas U-15 ZA reģiona čempionāts.
Madonas BJSS cīnījās neizšķirti (1 : 1) ar čempionāta līderiem – Rēzeknes SK "Blāzma". Vārtus guva Rolands Pastars. Madonas komandai kopumā – trešā vieta.
Citu spēļu rezultāti: FB "Gulbene 2005" – Ludzas rajona BJSS – 3 : 0, Alūksnes BJIC – Ludzas rajona BJSS – 5 : 0, SK "Blāzma" – Alūksnes BJIC – 3 : 0.
Labākā spēlētāja balvu madoniešu sastāvā ieguva Daniels Garančs. Vēl bronzas medaļas saņēma Ainārs Jefimovs, Sandijs Beķeris, Juris Spalva, Rolands Pastars, Mikus Jukšinskis, Jānis Latkovskis, Aivars Pastars, Jānis Šķēls, Kārlis Liberts, Mārtiņš Kaulačs, Augusts Blekte, Gintars Latkovskis, Edijs Seleckis, Dāvis Spalviņš, Tonijs Bokmelders un Daniels Zeps. Komandu trenē Jānis Irbe.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS
GATA BOGDANOVA foto