8. decembrī Valkā 1. sabraukumu Vidzemes jaunatnes telpu futbola čempionātā aizvadīja Madonas BJSS U-9 futbola komanda.
Par Madonas BJSS komandas panākumiem pastāstīja treneris Jānis Rukmanis: – Mūsu futbolisti parādīja labu saspēli savā starpā, veidoja uzbrukumus un centās aktīvi spēlēt, bet pirmajās spēlēs telpās pietrūka pacietības, lai realizētu daudzos vārtu gūšanas momentus. Kopumā 1. sabraukumā tika izcīnīta uzvara. Nākamās spēles paredzētas janvārī.
Spēļu rezultāti Vidzemes jaunatnes čempionātā telpu futbolā 2003. gadā dzimušo zēnu grupā ir šādi: Madonas BJSS – SK "Jaunpiebalga" – 0 : 1, Madonas BJSS –
FC "Warriore" (Igaunija) – 1 : 1, Madonas BJSS – Smiltenes BJSS-2 –
3 : 0, Madonas BJSS – FC "Tartu" (Igaunija) – 3 : 0, Madonas BJSS –
Smiltenes BJSS – 2 : 1, Madonas BJSS – Valkas BJSS – 1 : 0.
Kopvērtējumā Austrumu grupā pēc 1. sabraukuma septiņu komandu vidū Madonas BJSS ar 13 punktiem ieņem pirmo vietu, otrajā vietā – FK "Smiltene/BJSS" ar 12 punktiem, trešajā – FC "Warriore" ar 7 punktiem.
Autore: IVETA ŠMUGĀ