Ar spēlēm 22. septembrī Rūjienas tikko ekspluatācijā nodotajā jaunajā sporta centrā Madonas BJSS basketbola nodaļa uzsāka jauno sezonu Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgā.
Priecēja ne tikai jaunais sporta centrs, bet arī tas, ka uz spēlēm ieradās mūsu komandas spēlētāja vecāki, kas 2. divīzijā ir nebijis gadījums.
U-14 vecuma grupā guvām uzvaru ar rezultātu 68 : 40. Ar labu spēli izcēlās E. Pētersons, K. Andriksons, R. Brants, K. Ķeveris. U-15 1. komanda piedzīvoja zaudējumu ar rezultātu 31 : 69 (A. Točs – 12 p., M. Raubišķis – 8 p.). U-15 2. komanda, kas apliecināja, ka pagājušās sezonas dažu spēlētāju piedalīšanās 1. divīzijā nebija nejaušība, uzvarēja ar lielu punktu pārsvaru – 101 : 39. Labu spēli rādīja A. Jurkāns, D. Sakne. U-19 grupas puiši arī guva uzvaru – 94 : 59. Kā jau pierasts, laukumā izcēlās K. Liberts, R. Kočāns, ļoti tehnisks un precīzs bija M. Gailums, labi komandu aizsardzībā atbalstīja mūsu leģionāri jeb braukātāji uz treniņiem uz Madonas pilsētas sporta centru – V. Kārkliņš un K. Pērkons.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 02.10.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto