Pilnus apgriezienus uzņēmis Swedbank Jaunatnes basketbola līgas (SJBL) regulārā čempionāta 2. apļa sacensību grafiks, kur Madonas BJSS jaunie basketbolisti cītīgi spēlē 1. un 2. divīzijā.
24. janvārī Madonas sporta centrā uzņēmām Rūjienas komandas. Četrās spēlēs izcīnītas 3 uzvaras, ar zaudējumu nācās samierināties tikai mūsu U-15 2. komandai. U-14 komanda uzvarēja ar rezultātu 90 : 23 (R. Brants – 30, L. Lazdiņš – 15), U-15 (1) guva uzvaru ar 105 : 44 (R. Brants – 24, A. Jurkāns – 22), U-19 – ar 65 : 61 (K. Liberts – 14, R. Kočāns – 3), U-15 (2) zaudēja ar 46 : 66 (G. Vizāns – 14).
10. februārī pārdzīvots pagrūts izbraukums uz Daugavpili un Krāslavu. Daugavpilī U-19 komanda zaudēja ar 74 : 85 (K. Liberts – 19, J. Burkevičs – 15). Krāslavā U-14 guva uzvaru ar rezultātu 72 : 47 (R. Brants – 25, K. Ķeveris – 11). U-16 (2) bija jāpārdzīvo zaudējums spēles pagarinājumā ar rezultātu 84 : 94 (E. Krēsliņš – 12, N. Nīgalis – 12). Arī U-19 komanda otrajā dienas spēlē piedzīvoja zaudējumu ar 77 : 111 (K. Liberts – 17, M. Mass – 13).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 20.02.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
Foto no personiskā arhīva