No 26. līdz 28. janvārim Madonā notika Eiropas Jaunatnes basketbola līgas 2. posma sacensības basketbolā U-16 vecuma grupas jauniešu komandām.
Uz šo posmu Madonā bija ieradušās 7 viesu komandas – 4 Latvijas komandas (BS "Rīga", BS "Rīdzene", BS "Jugla", BS "Liepāja"), 2 Baltkrievijas komandas (BC "Minsk 2006", SK "Luzhesno") un Krievijas komanda BC "Arsenal".
Turnīrā 1. vietu izcīnīja BC "Minsk 2006", 2. vietā – BS "Rīga", bet godpilnajā 3. vietā – mūsu "Jēkabpils/Madona" komanda.
Madonu apmeklēja un par mūsu mazpilsētu šajās dienās ieguva pozitīvus iespaidus vairāk nekā 150 turnīra dalībnieku. Kopā trijās dienās notika 20 spēļu. Mūsu "Jēkabpils/Madona" komanda pirmajā dienā pārsteidza BS "Rīdzene" komandu, ne visai viesmīlīgi sagaidot spēļu laukumā un pārspējot to ar rezultātu 54 : 43. Otrajā mačā tāds pats liktenis sagaidīja Baltkrievijas komandu SK "Luzhesno", kas tika pārspēta ar rezultātu 77 : 53.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.02.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AGRA VECKALNIŅA foto