Sākoties jaunajai Latvijas florbola sezonai, Latvijas Florbola savienība (LFS), zinot to, ka Madonas novadā florbola popularitāte aug un ir uzcelts jauns sporta centrs, ir nolēmusi pirmo virslīgas spēli, kurā tradicionāli tiekas pagājušās sezonas finālisti, rīkot Madonas sporta centrā.
Izvēle spēli rīkot vietā, kur nav virslīgas florbola komandas, ir visai netipiska, tādēļ vēl jo lielāks prieks, ka LFS spēli florbola popularizēšanas nolūkā rīko Madonā. Pagājušās sezonas uzvarētāji „RTU/Inspecta" (Rīga) un otrās vietas ieguvēji „Lekrings" (Cēsis) pirmo sezonas maču aizvadīs šosestdien, 4. septembrī, pulksten 18. Jāatgādina, ka pērn abās komandās spēlēja arī trīs spēlētāji, kurus, kā pierādīja pavasara beigās rīkotais Madonas novada atklātais čempionāts, mēs joprojām varam saukt par savējiem. Cēsu komandā spēlēja Ivo Preiss, bet pie rīdziniekiem – Edgars Gailums un Valērijs Bodnieks, kam tika uzticēta vārtu sargāšana atbildīgākajās finālspēlēs.
Pagaidām, vēl nezinot komandu pilnos sastāvus, grūti pateikt, vai visi madonieši būs redzami laukumā arī sestdienas spēlē, taču pilnīgi bez sava novada pārstāvniecības virslīgas pirmajā šīssezonas spēlē mēs, visticamāk, nepaliksim.
Florbola klubs „Madona" un LFS aicina uz spēli ikvienu, kuru vienaldzīgu neatstāj ātri un dinamiski komandu sporta veidi. Īpaši vecāki tiek aicināti nākt kopā ar bērniem, jo varbūt kādu šis strauji augošais sporta veids ieinteresēs tiktāl, ka pats izvēlēsies ar to nodarboties. Tam Madonā un arī citviet novadā ir radīti piemēroti
apstākļi. Viena no labākajiem mūsu valsts florbolistiem – Andra Malkava – vadībā Madonas florbola komanda gatavojas jaunajai sezonai, kas 1. līgai sāksies septembra otrajā pusē, taču jaunais treneris strādā arī ar bērniem un jauniešiem, kuri Latvijas čempionātā nespēlēs, tādēļ vecāki, kas vēlas savus bērnus piedabūt pie nodarbošanās ar fizisku aktivitāti, var interesēties par iespējām trenēties.
Autors: EGILS KAZAKEVIČS
AGRA VECKALNIŅA foto