Organizatoru – Rīgas slēpošanas kluba – atceltā slēpojuma "Madona Skirail" vietā būs slēpojums "Madonas špūre".
To organizē Sportlat sadarbībā ar Madonas BJSS. "Madonas špūre" notiks 12. februārī Madonā, sporta un atpūtas bāzē "Smeceres sils", starts – pulksten 10.
Kā informē Sportlat valdes priekšsēdētājs, eksbiatlonists un mūsu novadnieks Gundars Upenieks, 12. februāra programmā – slēpošanas klasiska 50 km distancē, klasiskais stils. Distances – 50 km, 25 km, 12,5 km un bērnu distances. Slēpojums būs arī "Sportlat balva 2011" posms atceltā "Madona Skirail" vietā.
Nolikums un pieteikšanās uz "Madonas špūri" ir pieejama Sportlat mājas lapas sacensību sadaļā.
Autore: IVETA ŠMUGĀ