Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Madonā – ”Skandināvijas kauss”

Redakcija

Autors • 02.02.2011.

Madonā – ”Skandināvijas kauss”
Burtu lielums

Ar sacensībām sprintā vakar, 2. februārī, Madonas sporta bāzē "Smeceres sils" iesākās "Skandināvijas kausa" trešais posms distanču slēpošanā, sacenšoties 9 valstu 150 dalībniekiem.

Latvijā šāda līmeņa sacensības rīko ceturto reizi, bet pirmo reizi – Madonā. Labi sagatavotajās "Smeceres sila" trasēs spēkiem mērojas slēpotāji no Norvēģijas, Somijas, Igaunijas, Lietuvas, Bulgārijas, Austrālijas, ASV, Krievijas un Latvijas.
Kā jau vēsta sacensību nosaukums, dalībnieki pārsvarā ir no Norvēģijas, Somijas un parasti – arī no Zviedrijas, bet, tā kā šogad Zviedrijā paralēli notiek nacionālais čempionāts, šoreiz zviedrus ar pagājušā gada uzvarētāju sprintā Robinu Brintesonu priekšgalā neredzējām. Norvēģu slēpotāju vidū bija pasaules junioru čempione Heidi Venga, viena no pirmās izlases dalībniecēm Marte Eldena, kā arī pagājušā gada pasaules junioru čempions Pols Gulbergs. Igauņus pārstāvēja Priekuļu FIS sacensību uzvarētāji – Sims Sellis un Vahurs Teppans, kas Pasaules kausā Otepē tika pie ieskaites punktiem. Pirmo reizi Madonā bija ciemiņi no ļoti tālām vietām – ASV un Austrālijas. Latviju sprinta sacensībās pārstāvēja ap 20 sportistu, viņu vidū – arī Rinalds Kostjukovs, Arvis Liepiņš, Nauris Biķernieks, Valdis Bodnieks, Rūdolfs Kļaviņš, Jānis Paipals, Juris Damškalns, Roberts Slotiņš un citi.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 03.02.2011.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px