Madonā, „Smeceres sila" biatlona bāzē, 15. un 16. februārī notika Latvijas čempionāta biatlonā jauniešiem un junioriem 1. kārtas sacensības. Daudzi neticēja, ka „Smeceres sila" trasē var slēpot, tāpēc jo lielāks bija pārsteigums, ka trases ir baltas.
Pirmajā dienā gandrīz astoņdesmit dalībnieku no Alūksnes, Talsiem, Aizkraukles, Cēsīm, Daugavpils, Krāslavas, Ignalinas (Lietuva) un Madonas devās sprinta distancēs.
"A" grupā jauniešiem par čempionu kļuva Rolands Pužulis, bet "C" grupā jaunietēm 1. vieta – Laurai Kupčai.
Sudraba medaļu un 2. vietu izcīnīja Artūrs Ivanovs un Krista Kupča. Senioriem labākais bija Jānis Putniņš.
Otrajā dienā dalībnieki sacentās iedzīšanas distancē.
Par čempioniem kļuva Laura Kupča un Rolands Pužulis, bet bronzas medaļu izcīnīja Krista Kupča.
Sacensības vēroja arī Latvijas Biatlona federācijas pārstāvji – viceprezidents Jānis Zupa un Gundega Redliha.
15. februārī notika arī Madonas kausu izcīņas sacensības nakts biatlonā.
Par uzvarētāju vecākajā grupā kļuva Rolands Pužulis, tādējādi vēlreiz pierādot savu varēšanu un labo fizisko formu pirms došanās uz Eiropas čempionātu junioriem, kas no 18. līdz 24. februārim norisinās Čehijas pilsētā Nove Mesto.
Autore: AIRA BĒRZIŅA
Madonas BJSS trenere
biatlonā
OĻĢERTA SKUJAS foto