Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Madonā sarīko Latvijas čempionātu

Redakcija

Autors • 21.02.2008.

Madonā sarīko Latvijas čempionātu
Burtu lielums

Madonā, „Smeceres sila" biatlona bāzē, 15. un 16. februārī notika Latvijas čempionāta biatlonā jauniešiem un junioriem 1. kārtas sacensības. Daudzi neticēja, ka „Smeceres sila" trasē var slēpot, tāpēc jo lielāks bija pārsteigums, ka trases ir baltas.

Pirmajā dienā gandrīz astoņdesmit dalībnieku no Alūksnes, Talsiem, Aizkraukles, Cēsīm, Daugavpils, Krāslavas, Ignalinas (Lietuva) un Madonas devās sprinta distancēs.
"A" grupā jauniešiem par čempionu kļuva Rolands Pužulis, bet "C" grupā jaunietēm 1. vieta – Laurai Kupčai.

Sudraba medaļu un 2. vietu izcīnīja Artūrs Ivanovs un Krista Kupča. Senioriem labākais bija Jānis Putniņš.
Otrajā dienā dalībnieki sacentās iedzīšanas distancē.
Par čempioniem kļuva Laura Kupča un Rolands Pužulis, bet bronzas medaļu izcīnīja Krista Kupča.

Sacensības vēroja arī Latvijas Biatlona federācijas pārstāvji – viceprezidents Jānis Zupa un Gundega Redliha.
15. februārī notika arī Madonas kausu izcīņas sacensības nakts biatlonā.

Par uzvarētāju vecākajā grupā kļuva Rolands Pužulis, tādējādi vēlreiz pierādot savu varēšanu un labo fizisko formu pirms došanās uz Eiropas čempionātu junioriem, kas no 18. līdz 24. februārim norisinās Čehijas pilsētā Nove Mesto.

Autore: AIRA BĒRZIŅA
Madonas BJSS trenere
biatlonā

OĻĢERTA SKUJAS foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px