10. aprīlī Madonā notika Latvijas sporta veterānu (senioru) 47. sporta spēļu finālsacensības volejbolā un dambretē.
Sacensības dambretē notika Madonas pilsētas 1. vidusskolā, un tajās piedalījās 55 dalībnieki no 13 komandām.
Teicami startēja Madonas novada 1. komanda, kopvērtējumā izcīnot bronzas medaļas. Madonas komandas sastāvā spēlēja Zelma Svilāne (individuāli – bronzas medaļa), Aina Ivanova (individuāli – 4. vieta), Aivars Briedis (individuāli – 5. vieta), Mārtiņš Šulmanis (individuāli – 7. vieta) un Rudolfs Kalniņš (individuāli – 10. vieta). Par uzvarētājiem kļuva Bauskas/Iecavas/Rundāles apvienotā komanda, otrie – Rīgas pilsētas pārstāvji.
Noslēgumā 4 komandām bija vienāds punktu skaits (37), un tikai pēc iegūto vietu summas saskaitīšanas tika noskaidroti uzvarētāji un godalgoto vietu ieguvēji. Madonas novada 2. komanda ierindojās 11. vietā kopvērtējumā.
Volejbolistes sievietes vecuma grupā 45+ arī spēlēja Madonas pilsētas 1. vidusskolā, un piedalījās 7 komandas. Zelta medaļas izcīnīja Jūrmalas pilsētas komanda, otrajā vietā – Rīgas pilsētas komanda, trešajā – Liepājas SSK komanda. Madonas novada komanda – 6. vietā.
Madonas pilsētas 2. vidusskolā volejbola laukumā spēlēja 8 vīriešu komandas vecuma grupā 60+. Madonas novada komanda ieguva 6. vietu, bet par čempioniem kļuva Jelgavas novada komanda, otrie – Jūrmalas pilsētas volejbolisti, bet trešajā vietā – Salaspils novada komanda.
Madonas pilsētas sporta centrā sacentās vīrieši 50+ un sievietes 55+ grupā. No 4 sieviešu komandām 1. vietā – Latvijas Lauksaimniecības universitātes komanda, otrajā – Talsu novada, bet trešajā – Tukuma novada spēlētāji. Vīriešiem piedalījās 8 komandas. Madonas novada komanda izcīnīja 5. vietu. Sporta spēļu zelta medaļas saņēma Līvānu novada komanda, otrajā vietā – Jūrmalas pilsēta, trešajā – volejbola spēlētāji no komandas "Lejaskurzemes sports".
Paldies visiem Madonas novada sportistiem, komandu pārstāvjiem, treneriem par startiem Madonas posmā LSVS 47. sporta spēlēs.
Sporta spēļu finālsacensības Madonā ir noslēgušās. Kā šo sacensību organizators pateicos visiem tiesnešiem par teicami padarīto darbu, organizējot un tiesājot sacensības. Paldies arī Madonas sporta centra, Madonas pilsētas 1. vidusskolas, Madonas pilsētas 2. vidusskolas administrācijai un darbiniekiem par sapratni, atsaucību un labi padarīto darbu, kā arī kafejnīcām sporta centrā, abās skolās.
Kārtējo reizi esam pierādījuši, ka varam organizēt sacensības augstā līmenī ne tikai vietējā mērogā, bet arī valsts līmenī.
Autors: MĀRIS GAILUMS,
Madonas novada pašvaldības
sporta darba organizators
AUTORA foto