27. un 28. februārī Madonā, slēpošanas un biatlona sporta bāzē "Smeceres sils", norisinājās Latvijas biatlona čempionāts junioriem un jauniešiem – 1. kārtas sacensības.
Piedalījās sportisti no Cēsu, Talsu, Daugavpils, Aizkraukles un Madonas sporta skolām. No Madonas BJSS biatlonistiem sprinta distancē B grupā veicās Mārtiņam Indriksonam un C grupā – Artūram Ivanovam, kas izcīnīja 1. vietu. Matīss Spaile B grupā iekļuva trešajā vietā. C grupā meitenēm 2. vietā – Laura Kupča, 3. vietā – Daija Līva Aivare.
28. februārī iedzīšanas distancē 1. un 2. vietā – Eiropas Jaunatnes olimpiādes dalībnieki Mārtiņš Indriksons un Matīss Spaile, C grupā 1. vietā – Laura Kupča, 2. vietā – Artūrs Ivanovs, 3. vietā – Daija Līva Aivare.
Madonas sporta skolu sacensībās pārstāvēja arī Oskars Šolins, Artūrs Andersons un Pēteris Putniņš.
Rezultātu tabulā var ieskatīties internetā (www.madona.lv).
Latvijas biatlona čempionāta norisei Madonā uzmanību veltīja arī Latvijas Biatlona federācijas viceprezidents Jānis Zupa.
Autore: IVETA ŠMUGĀ