Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

Madonā – “Kāruma kausa” otrā kārta

Redakcija

Autors • 15.12.2010.

Burtu lielums

Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līga pirmās sacensības basketbolā 7-10 gadu jauniem skolēniem – "Kāruma kauss" – rīkoja rudens brīvdienās. Nu sekos otrā kārta – Ziemassvētku noskaņās, kad "Kārums" mazākajiem palīdzēs iepazīt basketbolu.

20. un 21. decembrī turnīrs notiks Madonas sporta centrā, un tajā piedalīsies arī Madonas un Ērgļu apvienotā komanda.

Kā ziņo turnīra rīkotāji, arī otrajam turnīram pieteikušās 42 zēnu un 14 meiteņu komandas no Rīgas, Saldus, Ogres, Madonas, Cēsīm, Siguldas, Valmieras, Alūksnes, Jēkabpils un daudzām citām, iesaistoties vairāk nekā 700 bērniem. Turnīra dalībnieki sacentīsies gan basketbola tehnikas elementu stafetē, gan basketbola spēlēs (4 x 5 minūtes). Katrs dalībnieks saņems īpašo "Kāruma kausa" izcīņas diplomu, ko parakstījis LBS prezidents O. Kehris un AS "Rīgas piensaimnieks" valdes priekšsēdētājs Neeme Jōgi, kā arī citus pārsteigumus.

Kā jau vēstīts, sekos arī trešais turnīrs, kas paredzēts pavasara brīvdienās (22.-24. martā), bet sezonas noslēguma sacensības notiks 2. jūnijā Rīgā. Turnīra mērķis ir pievērst jaunus dalībniekus basketbolam, popularizēt veselīgu dzīvesveidu.
Informāciju par turnīru, galerijas, rezultātus var meklēt turnīra mājas lapā www.karumskauss.lv. Jaunu komandu pieteikumus var sūtīt pa e-pastu [email protected].

Autore: IVETA ŠMUGĀ

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px