Lai gan 2. februārī valdīja mīnus 25 grādu sals, Madonas pilsētas sporta centrā norisinājās šosezon ceturtais Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līgas (LJBL) organizētais pasākums „Basketbols aicina".
To organizēja Swedbank LJBL sadarbībā ar Swedbank un Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolu. Sporta centrā bija ieradies arī Swedbank Madonas filiāles vadītājs Aivis Mitenieks. Kopīgi tika noskaidrots, ka, lai spēlētu basketbolu, ir nepieciešama bumba, grozs un vēlēšanās nodarboties ar sportu.
Projekta „Basketbols aicina" ietvaros notika divas 45 minūšu nodarbības, ko vadīja četrkārtējais Latvijas čempions Uģis Viļums, LSBL klubu spēlētājas Zane Zeltiņa (SK „Cēsis") un Laura Audere („RTU/Merks"). Viņiem palīdzēja Madonas sporta skolas U15 grupas puiši Ernests Lazdups, Zigmārs Raimo, Kristiāns Lancmanis un Elvis Jesajans.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.02.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
OĻĢERTA SKUJAS foto