Madonā 3. oktobrī tika atklāta Latvijas Basketbola līgas (LBL) 22. sezona. Spēle, kuru vērot bija ieradušies interesenti ne tikai no Madonas novada, noslēdzās ar komandas „VEF Rīga" uzvaru pār „Latvijas Universitāti" (LU) – 96 : 63.
„VEF Rīga" un LU basketbola spēles iznākumu daudzi Madonas sporta centra apmeklētāji prognozēja jau sākumā, kaut gan reizēm var notikt arī pārsteigumi. Arī šoreiz vefieši bija ieradušies, lai uzvarētu, un tas pārliecinoši izdevās.
Tikai pirmās ceturtdaļas spēle ritēja punkts punktā, jo LU studentiem izdevās nospēlēt līdzvērtīgi, piekāpjoties ar viena punkta starpību. Tomēr turpinājumā LU komandai neizdevās noturēties, jo vēlāk bumba grozā tik bieži nelidoja, kaut arī līdzjutēju vidū skaļākās balsis bija dzirdamas LU komandas atbalstam. Toties vefiešiem metieni bija precīzi un īpaši pat nebija jāpiepūlas, apspēlējot studentus. Līdz ar to „VEF Rīga" veica atrāvienu. Pēc puslaika pārtraukuma vefieši devās jau ar 18 punktu pārsvaru. Arī otrajā puslaikā „VEF Rīga" savu pārsvaru tikai nostiprināja, un Madonas sporta centrā bijām liecinieki komandas „VEF Rīga" uzvarai ar 33 punktu pārsvaru.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 09.10.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto