Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaine ziemā
Cesvaines pils
Baltie loki Madonas parkā
Reklāma — × 150 px

Mācījās spēlētāji, mācījās tiesneši

Redakcija

Autors • 07.11.2012.

Mācījās spēlētāji, mācījās tiesneši
Burtu lielums

Skolēnu brīvdienās – 30. un 31. oktobrī – Madonas pilsētas sporta centrā notika gadskārtējais pašu jaunāko basketbolistu turnīrs – "Dumle kauss" zēniem.

Turnīra laikā mācījās spēlētāji un mācījās arī tiesneši. Paldies visām tām sporta skolām, kuras atsaucās uzaicinājumam uz turnīru sūtīt jaunos tiesnešus. Viņu darbu uzraudzīja pieredzējušie kolēģi, sniedzot gan vērtējumu, gan rekomendācijas.
Tiesāšanas sakarā nopietnu starpgadījumu nebija, tomēr gribu aicināt trenerus nesaasināt uzmanību uz katru kļūdu, kuras šādā turnīrā ir neizbēgamas. Visi mācāmies: mazie – spēlēt, jaunie tiesneši – tiesāt.
Tika pārstāvētas divas vecuma grupas, piedalījās 88 komandas, noritēja 178 spēles, pieci turnīri puišiem un divi turnīri meitenēm – tāda ir lietišķā bilance "Dumle kausa" izcīņas pirmajam posmam, kas otrdien un trešdien risinājās Madonā, Ogrē, Saldū un trijās Rīgas zālēs. Turnīros U-10 un U-11 grupās piedalījās vairāk nekā 1000 jauno basketbolistu.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.11.2012.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris


AUTORA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px