Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

“Lieliskais četrinieks” atkal būs kopā

Redakcija

Autors • 26.01.2011.

“Lieliskais četrinieks” atkal būs kopā
Burtu lielums

Šosestdien, 29. janvārī, Sportlat tautas slēpojumā Madonā atkal kopā būs Latvijas biatlona "lieliskais četrinieks" – Ilmārs Bricis, Oļegs Maļuhins, Jēkabs Nākums un Gundars Upenieks.

Kā ziņo slēpojuma organizētājs – kompānijas Sportlat valdes priekšsēdētājs Gundars Upenieks, Ilmārs Bricis joprojām ir Latvijas biatlona valstsvienības līderis, Oļegs savu sportisko formu apliecināja svētdien, izcīnot otro vietu absolūtajā vērtējumā un uzvarot savā vecuma grupā Latvijas čempionātā ziemas triatlonā. Jēkabs Nākums ir ne tikai biatlona izlases treneris, bet sevi ir apliecinājis arī kā atraktīvs sporta pasākumu vadītājs. Viņus redzēsim uz slēpēm arī Madonā.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.01.2011.

Autore: IVETA ŠMUGĀ

AGRA VECKALNIŅA foto no arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px