Šosestdien, 29. janvārī, Sportlat tautas slēpojumā Madonā atkal kopā būs Latvijas biatlona "lieliskais četrinieks" – Ilmārs Bricis, Oļegs Maļuhins, Jēkabs Nākums un Gundars Upenieks.
Kā ziņo slēpojuma organizētājs – kompānijas Sportlat valdes priekšsēdētājs Gundars Upenieks, Ilmārs Bricis joprojām ir Latvijas biatlona valstsvienības līderis, Oļegs savu sportisko formu apliecināja svētdien, izcīnot otro vietu absolūtajā vērtējumā un uzvarot savā vecuma grupā Latvijas čempionātā ziemas triatlonā. Jēkabs Nākums ir ne tikai biatlona izlases treneris, bet sevi ir apliecinājis arī kā atraktīvs sporta pasākumu vadītājs. Viņus redzēsim uz slēpēm arī Madonā.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.01.2011.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto no arhīva