11. septembrī Madonas pilsētas sporta centrā notika jauniešu basketbola turnīrs. Tajā piedalījās 1996. gadā dzimušo basketbolistu komandas no Madonas, Ogres, Gulbenes un komanda "Madona 97".
Pirmajā spēlē tikās "Madona" un "Gulbene". Gulbenes komanda iepriekšējā sezonā 1. divīzijā ierindojās 8. vietā. Arī šoreiz tā izrādījās gana stipra un uzvarēja ar rezultātu 60 : 46. "Madonas BJSS 96" vēl smagā cīņā zaudēja 1. divīzijas komandai no Ogres (34 : 39), bet pārliecinoši laukumā pieveica komandu "Madona 97" ar rezultātu 40 : 26. "Madona 97", krājot pieredzi, zaudēja "Gulbenei" ar rezultātu 35 : 67 un "Ogrei" – 21 : 40.
1. vietu turnīrā izcīnīja Gulbenes komanda, 2. vietā – "Ogre", 3. vietā – "Madona 96", 4. vietā – "Madona 97". Visas komandas savā īpašumā ieguva Madonas BJSS, turnīra organizētāja Aivara Nagļa sarūpētos kausus. Balviņas saņēma arī komandas "vērtīgākie" spēlētāji (ieguva visvairāk punktu) – Toms Kohanovs ("Madona 96") un Nauris Stalidzāns ("Madona 97").
Paldies tiesnešiem un spēlētājiem.
Atgādinām, ka basketbolu spēlētgriboši zēni – 1998., 1999., 2000., 2001. gadā dzimušie – var pieteikties uz treniņnodarbībām Madonas BJSS.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
OLITAS LIBERTES foto