Meža skolas sporta zālē norisinājās SBL (Studentu basketbola līgas) 11. sezonas finālspēles.
Spraigu cīņu pārpilns basketbols, azartiski studenti, lieliski līdzjutēji – tāda bija šī
2012./2013. gada neprognozējamā cīņa basketbola laukumā. Liels prieks par bijušajiem audzēkņiem, viņu gaitām dzīvē un studijās, basketbola laukumos.
Pirmās laukumā devās LU un LSPA vienības, cīnoties par 3. vietu. Pēc tam starp BAT un RSU komandām noskaidroja 2012./2013. gada sezonas čempionus.
SBL 11. sezonas čempioni ir BAT, 2. vietā – RSU, 3. vietā – LU, 4. vietā – LSPA, 5. vietā – RTU, 6. vietā – LLU, 7. vietā – ViA, 8. vietā – REA/RJA, 9. vietā –
BA, 10. vietā – RISEBA. Abu stiprāko studentu komandu rindās laukumā devās divi madonieši, bijušie Madonas BJSS audzēkņi – BAT saspēli vadīja Miks Sokolovs, bet RSU „diriģents" – Ivars Ikstens.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 08.05.2013.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris