Neparasti plašas izvērtās Latvijas jaunās paaudzes vieglatlētu sacensības aizvadītās nedēļas nogalē Kuldīgas vieglatlētikas manēžā. Vairāk nekā 500 junioru (1992./1993. g. dz.) un "A" vecuma grupas jauniešu (1994./1995. g. dz.) 46 disciplīnās noskaidroja Latvijas 2011. gada čempionus sacensībās telpās.
Ļoti veiksmīgs šis čempionāts padevās Madonas BJSS vieglatlētiem, kas mājās atveda 5 zelta, 2 sudraba un 3 bronzas godalgas.
Par divkārtēju čempioni kļuva ļaudoniete Diāna Jakubjaņeca 2000 m un 1000 m skrējienā (trenere – L. Līcīte). Vēl čempionu godā tika cesvainieši Jānis Vanags augstlēkšanā un Didzis Siksalietis trīssoļlēkšanā (abu treneris – Z. Gulbis) un madoniete Saija Bikanova tāllēkšanā (treneri – A. Krauklītis, J. Ziediņš).
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.02.2011.
Autore: ANITA KRAUKLĪTE,
Madonas BJSS
vieglatlētikas nodaļas vadītāja
AUTORES foto