Madonas sporta skolas meitenes aizvadījušas spēles Latvijas kausa izcīņā volejbolā.
A grupas meitenes (1993./94. g. dz.) grupas turnīru aizvadīja Rīgā. Spēlēs tika piedzīvoti trīs zaudējumi un izcīnīta viena uzvara, līdz ar to jāspēlē Cēsīs par 10.-13. vietu. Cēsīs izcīnīta uzvara pret „Liepāju" (3 : 1) un „Limbažiem" (3 : 0), piedzīvots zaudējums (0 : 3) pret „Cēsīm" (spēle, kurā nekas neizdevās; tāda var notikt tikai reizi gadā). Jāpiebilst, ka Madonas komandā spēlēja divus gadus jaunākas volejbolistes.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 01.11.2011.
Autors: JĀNIS SUDĀRS,
Madonas BJSS volejbola treneris