Valmierā 6. maijā norisinājās Latvijas čempionāts sievietēm un senioriem spēka trīscīņā. Madonu tajā sekmīgi pārstāvēja divi sportisti – Ieviņa Liģere un Intars Grāvītis.
Šogad čempionātā bija dalībnieki pat no Lietuvas un Igaunijas, tas veicināja vēl lielāku konkurenci starp sportistiem.
Ieviņa Liģere arī šogad pierādīja, ka ir ļoti labā sportiskajā kondīcijā, ko apliecināja personīgais rekords pietupienā ar 132,5 kg un vilkmē (150 kg). Spiešanā šoreiz padevās 80 kg smags stienis, piedaloties svara kategorijā līdz 84 kg. Ar šo rezultātu Ieviņa aizstāvēja savu pagājušajā gadā izcīnīto čempiones titulu un kļuva par divkārtējo Latvijas čempioni spēka trīscīņā. Viņai arī 3. vieta absolūtajā vērtējumā starp visām dāmām.
Pagājušā gada Latvijas čempions Intars Grāvītis svara kategorijā līdz 120 kg smagā un sīvā cīņā izcīnīja 2. vietu un ieguva vicečempiona titulu. Uzvarēt liedza tikai neveiksmīgi izpildīts pēdējais piegājiens vilkmē, kur Intars pacēla 300 kg, bet tiesneši viņa izpildījumā saskatīja neprecizitātes un piegājienu neieskaitīja. Pietupienā Intars pievārēja 240 kg, guļus spiešanā pieveica 192,5 kg un vilkmē – 290 kg, kas ir Latvijas rekords šajā svara kategorijā.
Komanda – neliela, bet kvalitatīva, un turpmākie mērķi ir izpildīt sporta meistara normatīvus.
Autors: MĀRTIŅŠ LIELUPS
AUTORA foto