8.-10. martā Gaiziņkalna apkārtnē un pie Madonas tika aizvadīts Latvijas čempionāts sprintā, vidējā distancē un stafetē.
Elites grupās uzvarētāji bija Lietuvas sportisti, bet latviešu konkurencē par čempioniem sprintā kļuva Linda Krūmiņa un Toms Veits, vidējā distancē – Nauris Neimanis un Dina Zobena, bet stafetē – OK „Purva Bridējs" sievietēm un OK „Kāpa" vīriešiem.
8. marta pēcpusdienā „Smeceres silā" notika sprinta sacensības, kur labākos rezultātus elites grupās uzrādīja Lietuvas sportisti Gabriele Keinaite un Nerijus Šulčis. Tā kā Latvijas čempionāta medaļas var izcīnīt tikai Latvijas klubu pārstāvji, par Latvijas čempioniem kļuva Linda Krūmiņa un Toms Veits.
9. martā sacensību centrs tika pārvietots uz Gaiziņkalna apkārtni un medaļas dalītas vidējā distancē.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 13.03.2013.
Autors: JĀNIS TAMUŽS
AUTORA foto