8. decembrī Rīgā notika Latvijas čempionāts karatē. Sporta centru "Samuraji" tajā pārstāvēja 14 sportisti, un deviņiem izdevās izcīnīt godalgotas vietas.
Ar deviņām medaļām sporta centrs "Samuraji" ierindojās otrajā vietā, un tas klubu kopvērtējuma ieskaitē ir līdz šim augstākais sasniegums Latvijas čempionātos.
14-15 gadu vecuma grupā trešo vietu izcīnīja Kristīne Vīča (-53 kg) un Henrijs Skujiņš (-57 kg). 16-17 gadu grupā otro vietu ieguva Pēteris Akmentiņš (+76 kg), Dāvis Lejnieks (-61 kg), trešo vietu – Artis Januškevics (-76 kg). 18+ gadu grupā otro vietu izcīnīja Sanita Mūrmane (+50 kg), Jānis Mūrmanis (-75 kg), Rolands Družoks (+84 kg), trešo vietu – Emīls Īvāns (-67 kg), ceturto vietu – Jānis Rubuls (-67 kg).
Autors: ROLANDS DRUŽOKS
Foto no personiskā arhīva