Valmierā 12. un 13. jūnijā lietainos un vēsos laikapstākļos notika Latvijas čempionāts vieglatlētikas daudzcīņā. Madonas rajona vieglatlētiem izdevās izcīnīt 6 dažāda kaluma medaļas dažādās vecuma grupās.
Sacensības noritēja patiesi ekstrēmos apstākļos, jo bija vēss (+11 grādu C) un nemitīgi lija. Pastāvēja liels risks pašā sezonas sākumā iedzīvoties traumās. Tā kā valstī ir krīze, taupa visi, arī sacensību organizatori. Latvijas čempionāts daudzcīņā notika gandrīz visās vecuma grupās vienlaicīgi ar Valmieras atklāto čempionātu. Pirmo sacensību dienu daudzcīņnieki beidza ap pulksten 22.30. Varētu teikt, ka sportistiem bija īsts fiziskās un garīgās izturības pārbaudījums.
Pieaugušo grupā desmitcīņā par sudraba medaļas īpašnieku kļuva varakļānietis Edgars Eriņš – summā 6528 punkti. Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena kāpa Rīgā studējošais Andris Eikens – 6092 punkti.
Junioru grupā (1990.-1991. g. dz.) septiņcīņā par uzvarētāju kļuva kalsnaviete Ilva Bikanova ar rezultātu 4209 punkti. Bronzas medaļa tika madonietei Baibai Krauklītei – 3932 punkti. Vēl Ilvai – 3. vieta sieviešu konkurencē.
A grupā (1992.-1993. g. dz.) jaunietēm septiņcīņā sudraba medaļu izcīnīja kalsnaviete Saija Bikanova – 4097 punkti.
B grupā (1994.-1995. g. dz.) zēniem astoņcīņā labākais starts padevās kusēnietim Robertam Naglim – 3739 punkti un augstā 7. vieta.
Autore: ANITA KRAUKLĪTE,
Madonas BJSS vieglatlētikas trenere