28. un 29. martā „Smeceres sila" slēpošanas un biatlona bāzē risinājās Latvijas čempionāts biatlonā.
Bagātīgi sniegotajās trasēs notika klasiskais biatlons un masu starts.
Biatlonā par čempioniem kļuva Rolands Pužulis – vecākajā „A" grupā, „B" grupā – Mārtiņš Indriksons, bet jaunākajā „C" grupā – Laura Kupča. Bronzas medaļu izcīnīja Matīss Spaile.
Otrajā sacensību dienā arī masu startā labākie bija Rolands Pužulis un Mārtiņš Indriksons, bet meitenēm zelta medaļa šoreiz tika Kristai Kupčai.
Ziemas sezona noslēgusies. Šajā sezonā mums ir četri Latvijas čempioni – Laura un Krista Kupčas, Rolands Pužulis un Mārtiņš Indriksons.
Autore: AIRA BĒRZIŅA
Madonas BJSS biatlona trenere