Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Reklāma — × 150 px

Latvijas amatieru basketbola līgā

Redakcija

Autors • 01.12.2009.

Latvijas amatieru basketbola līgā
Burtu lielums

Komandai „Madona/SEB" sezona Latvijas amatieru basketbola līgā rit pilnā sparā jau vairāk nekā mēnesi.

13. novembrī viesojāmies Cēsīs, kur sacentāmies ar vietējo, pagājušās sezonas vēl LBL komandu – „Dārznieks/Cēsis". Mājinieki demonstrēja ātrāku un precīzāku spēli un izcīnīja uzvaru ar 88 : 57 (17 : 10; 25 : 13; 23 : 15; 23 : 19). Rezultatīvākais mūsu komandā bija Artūrs Škute (15 punktu), bet labāko sniegumu zem groziem parādīja bijušais pretinieku komandas spēlētājs (13 izcīnītas bumbas zem groziem) – Mārtiņš Knostenbergs.

20. novembrī Madonas sporta centrā uzņēmām komandu „Rugāji/Juniors". Šajā spēlē mūsu komandas rindās punktus guva 10 spēlētāju, kamēr pretiniekiem tikai 5, un svinējām likumsakarīgu uzvaru – 76 : 48 (21 : 11; 15 : 17; 27 : 6; 13 : 14). Rezultatīvākais ar 13 punktiem bija Ingars Pētersons.

23. novembrī cietām zaudējumu izbraukumā Straupes sporta namā pret komandu „Pārgauja/Cēsis" ar rezultātu 93 : 77 (22 : 22; 21 : 12; 32 : 25; 18 :18).
Rezultatīvākais mūsu komandā bija Ivars Ikstens ar 19 gūtajiem punktiem.

27. novembrī Madonas sporta centrā uzņēmām Valmieras komandu, kas ir LBL komandas „Valmiera" fārmklubs un kurā sapulcināti perspektīvi jaunieši no tuvējām pilsētām: Valmieras, Rūjienas, Gulbenes, Alūksnes, Limbažiem. Mūsu komandu bija skārusi gripas epidēmija, jo spēlēt varēja tikai 7 spēlētāji. Neraugoties uz to, spēle bija dinamiska un interesanta, ar vairākiem bumbas triecieniem grozā no augšas, bet beigās tomēr zaudējums – 58 : 72 (10 : 21; 15 : 20; 15 : 20; 20 : 11). No mūsējiem precīzākais bija Edijs Dzenis ar 23 punktiem.

Turnīra tabulā 9 komandu konkurencē ar izcīnītām 2 uzvarām un 4 zaudējumiem „Madona/SEB" ieņem 7. vietu.

4. decembrī Madonā cīnīsimies pret spēcīgo Lielvārdes komandu, bet 1. apli beigsim 11. decembrī Salacgrīvā. Austrumu divīzijā ir divas komandas, kas joprojām nav jutušas zaudējuma rūgtumu – „Salacgrīva" un „Lielvārde", kas ir iezīmējušās kā turnīra līderkomandas. Mūsējiem arī turpmāk būs nepieciešams līdzjutēju atbalsts.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola komandas treneris

Foto no komandas arhīva

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px