Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaine ziemā
Meža taka Madonas apkārtnē
Cesvaines pils
Reklāma — × 150 px

“Latvian Baja” ar brāļiem Vinteriem

Redakcija

Autors • 27.06.2007.

Burtu lielums

Šopiektdien, 29. jūnijā, pulksten 19 Madonā Saieta laukumā tiks dots starts 4. starptautiskajam rallijreidam "Latvian Baja".

Priecē, ka dalībnieku vidū kā allaž ir mūsu spēcīgākās autobraucēju komandas ar bagātu Dakaras supermaratona pieredzi un ka pēc divu gadu pātraukuma Madonā atkal brauks pirmā "Latvian Baja" rallijreida uzvarētājs Jānis Vinters, kam sekos arī brālis Einārs.

Automobiļu grupā ar pirmo starta numuru ir izlikts divu iepriekšējo gadu uzvarētājs absolūtajā vērtējumā Jānis Naglis ar stūrmani Agri Pētersonu, kura kontā ir uzvara pērn. Naglis un Pētersons pārstāv komandu "RE Autoklubs" un tradicionāli startē ar starptautiskās T1 grupas sporta automobili "Mitsubishi Pajero". Paredzams, ka Nagļa nopietnākie oponenti cīņā par uzvaru būs "Rīga RRT" komandas ekipāža Andris Dambis un Didzis Zariņš ar "OSCar". Starta sarakstā pirms Dambja gan izlikti komandas biedri Jānis Āzis/Ainārs Princis un Ventspils-Alūksnes apvienotās komandas pārstāvji Igors Skoks/Agris Piķis, jo viņi sacensībās startē biežāk, tanī skaitā ir regulāri Latvijas čempionāta dalībnieki. Uz vietu trijniekā noteikti tēmēs arī ceturtā "OSCar" ekipāža Andris un Krists Feldmaņi, kuri gatavojas savai debijai Dakaras smiltājos nākamā gada janvārī.

********************************

Informāciju par ātrumposmu izvietojumu un kartes ieteicams meklēt interneta mājas lapā www.latvianbaja.lv .

Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 28.06.2007.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS


Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px