Aizvadīts Madonas rajona čempionāts minifutbolā (7 : 7). Čempionātu uzsāka desmit komandas, bet finišēja deviņas.
Kā jau pēdējos gados ierasts, 80 spēļu bija par maz, lai noskaidrotu uzvarētājus, jo pirmās sešas komandas ir spēkos ļoti līdzīgas, bet pārsteigumus var gaidīt no visām komandām.
Un tā spēlē „Signāls-EM" : „Kvarcs" noskaidrojās 1. un 2. vietas ieguvēji. Spēle „Kvarca" futbolistiem bija īsts pārbaudījums, jo otro puslaiku komanda aizvadīja mazākumā, bet tas laikam mobilizēja futbolistus, un tika izcīnīta grūta uzvara ar 3 : 1. Atgūts rajona čempionu tituls, ko pagājušajā gadā (tāpat pēdējā spēlē) izcīnīja „Signāls-EM". „Kvarca" komandā spēlēja un par rajona čempioniem kļuva: Arnis Ikaunieks (22 vārti), Jānis Ikaunieks (3), Juris Ikaunieks (3), Renārs Pastars (1), Jānis Caune, Kristaps Ķezis (2), Nauris Driksna (1), Sandis Pētersīlis (12), Dimitrijs Kohanovs (7), Arvis Aizsilnieks (6), Edgars Līcītis (6), Sergejs Červjakovs (2), Andrejs Gluščuks (1), vārtus sargāja Vladimirs Kišņakovs. Kopumā „Kvarcam" – 43 punkti. Komandas sponsors – Harijs Lucāns.
2. vietā (31 punkts) šoreiz – „Signāls-EM". Arī par 3. vietu bija sīva cīņa, jo ar 31 punktu finišēja trīs komandas. Pateicoties labākiem rādītājiem, 3. vietā – „Kusa". 4. vieta – sporta skolai, 5. vieta – X-TĪM, bet 6. vietā ar 29 punktiem – „Ozoli".
Rezultatīvākais spēlētājs čempionātā bija Uvis Ķeirāns („Ozoli") – 27 vārti, otrais – Arnis Ikaunieks („Kvarcs") – 22 vārti, trešais – Gints Cimers („Kusa") ar 18 iesistajiem vārtiem. Labākā vārtsarga balvu saņēma Ainārs Jefimovs („Signāls-EM"), labākais aizsargs – Vasīlijs Trusovs („Signāls-EM"), labākais uzbrucējs – Arnis Ikaunieks („Kvarcs").
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 18.09.2008.
Autors: Agris veckalniŅŠ
Foto no komandas arhīva