2. oktobrī Madonas stadionā notika beidzamās spēles ļoti saspringtajā un aizraujošajā turnīrā. Līdz ar tām noslēdzies Madonas novada čempionāts minifutbolā (7 x 7), kur desmit komandu konkurencē uzvarēja "Kvarca" futbolisti.
Lai gan 1. vietas liktenis (FK "Kvarcs") jau bija zināms pirms pēdējās spēļu dienas, ļoti sīva cīņa risinājās starp komandām "Kusa" un "Signāls-EM" par 2. vietu čempionātā.
Savstarpējā spēle noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu (0 : 0). "Signāls-EM" uzvarēja "Kvartālistus" ar rezultātu 3 : 1 un cīnījās neizšķirti – 0 : 0 – ar "Kvarcu". "Kusa" uzvarēja "Madonas būvi" (1 : 0) un saglabāja intrigu līdz čempionāta pēdējai spēlei, kurā tikās ar FK "Gvido". Zaudējot pirmo puslaiku ar 0 : 1, kusēnieši otrajā puslaikā spēja izraut uzvaru ar rezultātu 2 : 1 un izcīnīt 2. vietu.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 11.10.2011.
Autore: ANNA IKAUNIECE,
FK "Madona/Kvarcs" menedžere
MĀRA GAILUMA foto