Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

„Kvarcs/Madona” sāk sezonu

Redakcija

Autors • 28.05.2013.

Burtu lielums

19. maijā ar uzvaru savā laukumā 14. sezonu 2. līgā uzsāka futbola kluba „Kvarcs/Madona" spēlētāji.

Madonieši pirmo spēli ar Alūksnes komandu aizvadīja ļoti veiksmīgi – pārliecinoša uzvara ar 3 : 0 Visā spēles gaitā dominēja mājinieki, un tikai pāris reižu tika traucēts „Kvarca" debitants vārtos – Emīls Lielpēteris, kam tā bija pirmā (un pie tam „sausā") spēle. Tas izdevās, arī pateicoties labai aizsargu darbībai un veiksmīgai komandas spēlei.
Jau pašās pirmajās minūtēs rezultātu varēja atklāt debitants Dāvis, kas ļoti veiksmīgi iekļāvās spēlē un neļāva ne mirkli atslābt pretinieku vārtsargam. Pirmais puslaiks beidzās tikai ar 1 : 0, vārtus 17. minūtē guva Sandis Pētersīlis.
Otrajā puslaikā rezultātu palielināja Dāvis Raščevskis – 2 : 0, beidzot izmantodams vienu no savām daudzajām iespējām. Punktu spēlei pielika uz maiņu iznākušais Emīls Aņisimovs – 3 : 0.
Skaista uzvara! Skatītāju aplausi, spēlei beidzoties un mainoties spēlētājiem, liecināja par to, ka arī skatītājiem redzētais ir paticis.
Paldies puišiem par sniegumu un izturību visas sezonas laikā.
Nākamā spēle – 1. jūnijā izbraukumā ar Kalupes komandu. Madonas stadionā skatītājus gaidām 8. jūnijā pulksten 16, kad spēlēsim ar Viesītes komandu.

Autore: ANNA IKAUNIECE,
FK „Kvarcs/Madona" menedžere

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px