Ziemeļaustrumu futbola līgas telpu futbola čempionātā kārtējās spēlēs Balvos Madonas FK „Kvarcs" divās spēlēs uzvarēja un vienā zaudēja.
Pirmajā spēlē ar FK „Alūksne" uzvara bija viegla – rezultāts 5 : 2. Trīs vārtus guva Arnis Ikaunieks, divus – Sandis Pētersīlis. Brīdinājumu saņēma Ints Radziņš. Otrajā spēlē ar „Balvu SC/Viļaka" nāca smags „pēriens" (rezultāts 1 : 5). Vienīgos vārtus guva S. Pētersīlis. Trešajā spēlē ar rezultātu 4 : 0 izcīnīta uzvara pār „Mārupe/Balvu SC" futbolistiem. Divus vārtus guva A. Ikaunieks, pa vieniem – S. Pētersīlis un Dimitrijs Kohanovs (viņš arī saņēma brīdinājumu).
Nākamās spēles notiks 26. janvārī Madonā.