Ziemeļaustrumu reģiona telpu futbola čempionāta kārtējās spēles notika Varakļānos. Madonas FK "Kvarcs" izcīnīja trīs uzvaras un joprojām ir līderis.
Pirmajā spēlē madonieši ar rezultātu 5 : 2 pārspēja komandu "Viļaka/Balvu SC". Pa diviem vārtiem guva Arnis Ikaunieks un Jānis Zuitiņš, bet vienus – Sandis Pētersīlis. Otrajā spēlē pārliecinošu panākumu "Kvarcs" guva pār "Zeltiņiem" ar rezultātu 9 : 2. Pa diviem vārtiem guva S. Pētersīlis, A. Ikaunieks, Arvis Aizsilnieks un Edgars Līcītis, bet vienus – J. Zuitiņš. Trešajā spēlē ar FK "Mārupe" tika "sarīkota" pamatīga sagrāve – 12 : 0. Četrus vārtus guva J. Zuitiņš, divus – S. Pētersīlis un E. Līcītis, bet vienus – Nauris Driksna, Andrejs Sitiks, Jānis Caune un Vasilijs Trusovs.
Čempionāta noslēguma spēles notiks 14. februārī Gulbenes rajona Stāķu sporta namā, kur FK "Kvarcs" spēlēs ar Stāmerienas un Alūksnes KS komandu.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS