Ziemeļaustrumu reģiona telpu futbola čempionāta spēles notika Balvos. Madonas FK "Kvarcs" izcīnīja trīs uzvaras.
Pirmajā spēlē madonieši viegli ar rezultātu 6 : 1 pārspēja Alūksnes KS. Divus vārtus guva Edgars Līcītis, pa vieniem – Nauris Driksna, Jānis Caune, Vasilijs Trusovs un Arnis Ikaunieks. Otrajā spēlē ar Ludzas komandu jau gāja smagāk. Vēl otrā puslaika sākumā rezultāts bija
1 : 3, tomēr veiksme bija FK "Kvarcs" sabiedrotā, un galarezultātā tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 5 : 3. Trīs vārtus guva A. Ikaunieks, pa vieniem – J. Caune un V. Trusovs. Trešajā spēlē ar FK "Alūksne" lielu problēmu nebija, un uzvara atnāca ar rezultātu 4 : 1. Trīs vārtus guva A. Ikaunieks, vienus – Arvis Aizsilnieks. Pēc šīm spēlēm madonieši kļuvuši par līderiem. Nākamās spēles notiks 31. janvārī Varakļānos.
Autorse: ARNIS MARTUSEVIČS