Pavisam drīz sāksies Swedbank Latvijas jaunatnes basketbola līgas 2010./2011. gada sezona, tāpēc Madonas BJSS audzēkņu komandas cītīgi tai gatavojas, aizvada dažādas pārbaudes spēles.
8. septembrī Madonas pilsētas sporta centrā viesojās jaunākās grupas (1999. g. dz.) komandas no Ērgļiem un Jēkabpils. Pirmajā spēlē madonieši pieveica "Ērgļus" ar rezultātu 61 : 26. Komanda "Ērgļi" labi cīnījās pret "Jēkabpili", bet cieta zaudējumu ar rezultātu 42 : 70. Pēdējā spēlē arī madoniešiem zaudējums "Jēkabpilij" – 33 : 53.
9. septembrī 1993. g. dz. jauniešu komanda viesojās Cēsīs, kur ar
98 : 46 pārspēja Cēsu vienaudžus.
10. septembrī 1998. g. dz. zēnu komanda aizvadīja draudzības spēli Ērgļos, kur šoreiz rezultātam nebija nozīmes, bet gan spēles laikam, sapratnei un pieredzei.
12. septembrī Jēkabpils sporta centrā notika 1999. g. dz. jeb U-12 un 1998. g. dz. (U-13) komandu turnīrs. Tajā piedalījās komandas no Jēkabpils, Madonas un Bauskas.
Abās vecuma grupās mūsu komanda ierindojās 2. vietā. U-12 komanda uzvarēja "Bausku" ar rezultātu 40 : 33, bet zaudēja "Jēkabpilij" – 41 : 64. Tāpat arī U-13 grupā – uzvara spēlē ar "Bausku" (51 : 33), bet zaudējums "Jēkabpilij" (33 : 40).
Jācer, ka pieredze draudzības spēlēs lieti noderēs sezonas laikā, jo jau pirmās mini sabraukuma spēles notiks Madonas pilsētas sporta centrā 22. septembrī pulksten 15, tiekoties laukumā ar Rēzeknes kluba "Ezerzeme" komandām.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto