Latvijas biatlona izlase Pasaules kausa 4. posmā stafetē Vācijas pilsētā Oberhofā, kur piedalījās 22 komandas, izcīnīja 15. vietu.
Latvijas izlases sportistu komandā kopā ar Edgaru Piksonu, Artūru Koļesņikovu, Andreju Rastorgujevu trešo stafetes posmu slēpoja arī mūsu novadnieks, Madonas BJSS biatlona treneres Airas Bērziņas kādreizējais audzēknis Rolands Pužulis. Kopumā Latvijas izlasei 15. vieta ir labs panākums, kaut uzvarētāji – Itālijas sportisti – bija krietni pārāki.
Autore: IVETA ŠMUGĀ