Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Meža taka Madonas apkārtnē
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Komandas cīnās bez zaudējumiem

Redakcija

Autors • 24.10.2012.

Komandas cīnās bez zaudējumiem
Burtu lielums

Ar labām sekmēm dalību Latvijas florbola čempionātā uzsākusi komanda „Madona 2", kas 2. līgā izcīnījusi divas uzvaras.

Pirmo spēli „Madona 2" aizvadīja 14. oktobrī Rēzeknē, kur tikās ar vietējo komandu „Asila", kas starpsezonā sastāvu pastiprinājusi ar vairākiem izjukušās 1. līgas komandas „Latgale" spēlētājiem. Spēles pirmo pusi madonieši aizvadīja pārliecinoši, panākot visai iespaidīgu pārsvaru – 1 : 6, taču mača turpinājums vairs nebija tik spožs, un rēzeknieši spēles galotnē nonāca visai tuvu tam, lai rezultātu izlīdzinātu. Neraugoties uz to, „Madonas 2" iekrātais handikaps bija pietiekams, lai izcīnītu uzvaru ar 7 : 8. Lielākie nopelni uzvaras kaldināšanā pienākas komandas šīs sezonas jaunpienācējiem no Kalsnavas – Gatim Rizgim (2 vārti un 2 rezultatīvas piespēles), Marekam Aršvilam (2 + 1) un Marekam Dzenovskim (2 + 2), kas tika nosaukts par mača labāko spēlētāju viesu komandā.


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 24.10.2012.

Autors: EGILS KAZAKEVIČS

DĀVJA VECKALNIŅA foto

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px