Aprīļa beidzamajā svētdienā Viļānos notika Viļānu novada atklātais komandu čempionāts par ceļojošo kausu (3 + 1) 64 lauciņu dambretē. Piedalījās Cēsu komanda, trīs Viļānu komandas un divas Madonas novada komandas – Madonas dambretes klubs un „Vija".
Šoreiz pēc divu gadu pārtraukuma kauss atkal atceļoja uz Madonu. To izcīnīja veiksmīgi spēlējošie dambretes kluba pārstāvji Valdis Mass, Gunvaldis Tarvids, Rudolfs Kalniņš un Aina Ivanova, uzvarot visas komandas. Arī individuāli pie galdiņiem uzvarēja Valdis, Gunvaldis un Aina. Komanda savāca 28 punktus. Otrajā vietā palika „Viļāni 3" ar 27 punktiem, bet trešo vietu izcīnīja pagājušā gada kausa ieguvēji cēsnieki ar 22 punktiem. Tikai punkts mazāk bija Madonas novada otrajai komandai „Vija" – un ceturtā vieta. Komandā spēlēja Aivars Briedis, Jāzeps Juhņevičs,
Jānis Juhņevičs un Vija Ritiņa (abi beidzamie pie saviem galdiņiem izcīnīja 3. vietu). Pēc tam ātrspēles turnīrā uzvarēja Gunārs Meistars (Cēsis) – 11 punktu no 14. Otro un trešo vietu dalīja Mārtiņš Asars un Valdis Mass (pa 10 punktiem). Koeficients viņus sarindoja minētajā secībā.
Par dalībnieku nokļūšanu sacensību vietā pateicība dambretes entuziastiem šoferiem Gunvaldim Tarvidam un Jāzepam Juhņevičam.
Autors: V. SAMS