Cesvaine ziemā
Baltie loki Madonas parkā
Madonas novada ezeri un lauki
Cesvaines pils
Meža taka Madonas apkārtnē
Reklāma — × 150 px

“Kāruma” kausa 3. posmā

Redakcija

Autors • 06.04.2011.

“Kāruma” kausa 3. posmā
Burtu lielums

22. un 23. martā Rīgā, Saldū, Ogrē un Cēsīs notika "Kāruma" kausa izcīņas trešās kārtas turnīrs 2000. gadā dzimušajiem un jaunākiem basketbolistiem, ko organizē Swedbank Latvijas Jaunatnes basketbola līga sadarbībā ar a/s "Rīgas piensaimnieks".

Turnīra mērķis ir pievērst jaunus dalībniekus basketbolam, popularizēt veselīgu dzīvesveidu.
Trešajam "Kāruma" kausa turnīram bija pieteikušās 43 zēnu un 21 meiteņu komanda no visas Latvijas. Šajā posmā iesaistījās vairāk nekā 1000 bērnu, kas sacentās gan basketbola tehnikas elementu stafetē, gan basketbola spēlēs (4 x 5min.).
Madonas un Ērgļu apvienotā komanda šo posmu aizvadīja Cēsīs, kur viņus sagaidīja 12 komandu konkurence. Apakšgrupā pirmajā dienā mūsu komandu pārsteidza Rūjienas zēni, kas šim posmam bija ļoti labi sagatavojušies un apspēlēja mūsējos ar 47 : 16. Nedaudz vēlāk mūsējie apakšgrupā izcīnīja uzvaru spēlē ar "Cēsis 2" komandu (36 : 12).


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 07.04.2011.

Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px