Meža taka Madonas apkārtnē
Baltie loki Madonas parkā
Cesvaines pils
Cesvaine ziemā
Madonas novada ezeri un lauki
Reklāma — × 150 px

Kārtējā uzvara „Saikavas” komandai

Redakcija

Autors • 05.09.2012.

Kārtējā uzvara „Saikavas” komandai
Burtu lielums

Šī sezona DK „Mārtiņš" dambretistu komandai „Saikava" ir veiksmīga – uz gadu mājās pārvests ceļojošais kauss no Viļāniem, īpašumā iegūti kausi par godalgotām vietām Rožupē, Mārcienā. Atzinīgi vērtējama arī izcīnītā sestā vieta republikas komandu čempionātā.

Augusta pēdējā sestdienā dambretes festivāls „Šulmaņu pirtsstūris" Vecsaikavā notika jau ceturto reizi, tikāmies veidojamās novada dambretistu birzs tiešā tuvumā. Bija ieradušies 36 dambretes spēles cienītāji no visām Vidzemes un Latgales malām. Aktivitāti veicināja papildinājumi nolikumā. Dalībnieku kvalifikācija bija ļoti augsta – 4 sporta meistari, 17 meistarkandidāti, 7 pirmās sporta klases dambretisti no Rīgas, Gulbenes, Jaungulbenes, Viļāniem, Daugavpils, Medumiem, kā arī vietējie – saikavieši, liezērieši, dzelzavieši, meirānieši, Degumnieku pārstāvji. Neieradās vien cēsnieki, kas bija dalībnieku vidū pirms gada un solījās būt klāt arī šogad. Līdztekus Mārtiņa Šulmaņa un Valda Masa ceļojošo kausu izcīņai senioriem šogad ceļojošo kausu komandām dāvāja DK „Mārtiņš", bet novada dome – kausus dāmām, kungiem, kā arī „A" grupas senioriem (50-59 g.).


Plašāk lasiet laikrakstā STARS 05.09.2012.

Autors: M. VĪRS

Atbalsti kvalitatīvu žurnālistiku

Abonē eStars.lv un lasi vairāk

Ar digitālo abonementu no 1,99 €/mēn. tu piekļūsti visiem portāla eStars.lv rakstiem. Vēlies vairāk? Izvēlies E-avīzi vai drukāto laikrakstu.

Pievienojies sarunai

Pievieno komentāru

Komentēt vari arī anonīmi — pietiek norādīt vārdu.

Reklāma — × 150 px