Mūsu 211. jaunsargu vienībai mēnesis sākās ar priecīgiem notikumiem. 7. decembrī divi jaunsargi no mūsu vienības tika apbalvoti ar Jaunsardzes goda zīmi.
Tie bija Madonas pilsētas 1. vidusskolas jaunsargs Kristīne Līcīte un Cesvaines internātpamatskolas jaunsargs Jānis Kostjuks, kā arī divi Varakļānu 212. vienības jaunsargi. Apbalvojumu pasniedza aizsardzības ministrs Atis Slakteris, Jaunsardzes centra vadītājs majors Sergejs Čevers, pasākumā piedalījās brigādes ģenerālis Juris Vectirāns. Svinīgais pasākums noritēja Rīgā, kinoteātrī „Rīga", un tajā piedalījās labākie jaunsargi no visas valsts. Pēc jaunsargu un jaunsardzes darbinieku apbalvošanas visiem bija iespēja noskatīties mākslas filmu „Rīgas sargi" un baudīt svētku mielastu.
Savukārt 8. decembrī Madonas jaunsargi piedalījās Ašihara karatē (sitieni atļauti no visa spēka, knockdown noteikumi) atklātajā čempionātā. Dalībnieku skaits šajās sacensībās sniedzās tuvu simtam. Piedalījās četri cīņu klubi – Ašihara karatē federācija, „Ashihara Kaikan", Koi no takinobori ryu (cīņas bez noteikumiem) klubs un 211. vienības jaunsargi, kā arī Latvijas džiu-džitsu federācijas un Jaunsardzes centra pārstāvji. Jāpiemin, ka bijām vismazākā komanda sacensībās, bet ar godu cīnījāmies, un rezultāts bija manāms visai drīz.
Agnese Tropa pārliecinoši uzvarēja visas pretinieces savā svara kategorijā, izcīnot 1. vietu un papildus saņemot kausu par labāko tehniku. Veidojot sitienu kombinācijas, viņa pabeidza cīņas ar teicamiem kāju sitieniem galvā.
Vairāk lasiet laikrakstā STARS. 18.12.2007.
Autors: ANDREJS VĪTOLIŅŠ
AUTORA foto