Noslēdzies Madonas pilsētas atklātais čempionāts 2012 pludmales volejbolā senioriem 2 : 2.
Par uzvarētājiem senioriem līdz 48 gadiem kļuva komanda „Aizkraukle" (Juris Bujavs, Valdis Padoms), otrajā vietā – komanda „Uldis" no Jēkabpils. Komandā spēlēja Andris Borisāns un Uldis Lazdiņš. Trešo vietu izcīnīja „AA" (Arvis Tomovics un Ainārs Briedis) no Madonas novada.
Senioriem „B" grupā virs 48 gadiem un vecākiem par Madonas 2012 čempioniem kļuva komanda „Irši" (Modris Vilcāns un Māris Belorags), otrajā vietā ierindojās komanda „Madonieši" – Valentīns Rakstiņš un Uldis Sudārs, bet trešajā vietā – „Cartel-MVD" (Arkādijs Strods un Jānis Jirjens).
Minētie dalībnieki saņēma Madonas novada pašvaldības medaļas, sponsoru SEB bankas un SIA „Ādere A" piemiņas veltes. Saulīte nespīdēja, bet lietus arī nelija…
GUNĀRS MATS,
Madonas SVK priekšsēdētāja vietnieks
AUTORA foto