24. aprīlī Rīgā noritēja Latvijas Ašihara karatē čempionāts, kurā piedalījās arī Madonas cīņu sporta entuziasti.
No četriem sacensību dalībniekiem trīs mājup atgriezās ar medaļām. Madoniešu kontā – divas sudraba un viena bronzas medaļa. Godalgoto 3. vietu savās pirmajās lielajās sacensībās ieguva Arvis Kļaviņš. Ļoti grūtās cīņās 2. vietu izcīnīja Rinalds Rublis, uzvarot pretinieku, kuram iepriekš zaudēja Eiropas čempiona titulu 2009. gadā, bet līdzīgā cīņā piekāpjoties spēcīgam pretiniekam no Šidokan karatē. Linards Trops savās pirmajās sacensībās pārsteidza visus ar 2. vietu, jo godalgotās vietās attiecīgajā vecuma grupā tikt ir grūti. Ar cerībām lūkojamies uz Eiropas čempionātu decembrī, lai iekarotu jaunas virsotnes cīņas sportā.
Autors: ANDREJS VĪTOLIŅŠ