Kā vienmēr aktīvi un rosīgi ir orientieristi. 20. oktobrī uz Madonas novada atklāto čempionātu orientēšanās sportā vidējā distancē pulcējās vairāk nekā 200 šī sporta veida piekritēju.
Pasākumu rīkoja Madonas novada pašvaldība sadarbībā ar OK "Arona".
Savu līdzdalību sacensībās bija pieteikuši dalībnieki no Madonas, Kusas, Cesvaines, Ļaudonas, Vestienas, Ērgļiem, Barkavas, Murmastienes, Lubānas, Jaunpiebalgas, Alūksnes, Smiltenes u. c. vietām, klubiem – "OK Arona", "Mežmalas MTB", "Sēlijas mežs", "Azimuts", "Ziemeļkurzeme", "Pūznis" u. c., pārstāvēta bija arī Madonas BJSS, Smiltenes sporta skola.
Orientēšanās sacensību dalībnieki pulcējās Jaunpiebalgas novadā pie autobusu pieturas Rempi. Visiem tika izsniegtas Leonīda Malankova šogad zīmētās apvidus kartes, kur bija atzīmēti kontrolpunkti.
V21 elites grupā pārliecinošu uzvaru guva Mārtiņš Sirmais, pārstāvot komandu "Auseklis IK", otrajā vietā – Andris Jubelis no komandas "Mežmalas MTB", trešajā – Jānis Kūms (Alūksne-Ape OK). S21 elites grupā uzvarēja Elīna Svilpe ("Mežmalas MTB"), otrā – Terēze Vimba (ZVOC), trešajā vietā – Zane Čamane (OK "Arona").
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 31.10.2012.
Autore: IVETA ŠMUGĀ
AGRA VECKALNIŅA foto