Nākamgad gods uzņemt pie sevis dambretistus veterānus atkal uzticēts Madonai. Tāpēc, lai saglabātu labu sportisko formu, novada vecmeistari meklē iespēju startēt sacensībās. Vēl tikai sacensības Viļānos, un gads būs godam aizvadīts.
Pagājušajā gadā Cēsu veterānu ielūgumam atsaucās liezērietis Elmārs Krampe, saikavietis Mārtiņš Šulmanis un meirānietis Valdis Mass. Un tikko aizvadītajās kausa izcīņas sacensībās, kas „Putniņkrogā" notika jau piekto reizi, viņiem pievienojās arī saikavietis Aivars Briedis un dzelzavietis Jāzeps Juhnevičs. Jau ar starta kārtām, kur nolikuma punktu par 20 minūtēm uz kārtu katram dalībniekam klātesošie nobalsoja par 15 minūtēm, jo laika apstākļi bija nelabvēlīgi un mājās tikšana visiem apgrūtināta, vadību pārņēma četri sporta meistari. Dalībnieku nepārskaitļa dēļ startēt tika pierunāts arī sacensību tiesnesis Leonards Lāže no Inčukalna. Līdz ar madoniešiem un mājiniekiem sacensībās bija pārstāvēta arī Rīga, Valmiera, Ikšķile, Sigulda un Līgatne.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 27.12.2011.
Autors: M. VĪRS