Tāpat kā pirms gada no oktobra līdz aprīlim Madonas sporta centra konferenču zālē pulcēsies dambretes spēles entuziasti ik pirmdienu (plkst. 17.00-19.00) pārbaudīt savu prasmi un cīnīties arī par piemiņas kausiņiem, bet veterāni – arī labāk sagatavoties republikas veterānu sacensībām, kas šogad 20. aprīlī notiks Bauskā.
Patīkami, ka arvien aktīvāk šajā seriālā piedalās arī vidusskolēni.
Sakarā ar daudzām sacensībām sestdienās un svētdienās daudzreiz seriāla pirmajā pusē (līdz Jaungadam) nenotika nodarbības un treniņturnīri pirmdienās. Tomēr tagad, kad apkopoti rezultāti par seriāla pirmo pusi, varam saskaitīt iegūtos punktus un publicēt aktīvāko uzvārdus. Kā arvien aktīva ir madoniete Aina Ivanova, neizlaižot nevienu nodarbību, un viņa pašlaik ieņem otro vietu (24 punkti) aiz Lubānas novada sporta meistara Valda Masa (30 punktu). Tikai par vienu punktu no Ainas atpaliek saikavietis Mārtiņš Šulmanis. Ar vienu pašu sekmīgu startu ceturtais pašlaik ir praulēnietis Dzintars Apīnis, kam seko vidusskolēns Jānis Kokarevičs (Kalsnava).
Pavisam seriāla pirmajā pusē spēlējuši 12 dambretisti.
Pēc 4 gadu veca nolikuma novada individuālais čempionāts kungiem notiks martā vienā dienā bez pusfināla – tiesības startēt visiem. Datums tiks paziņots februārī.
Autors: MĀRTIŅŠ ŠULMANIS