Veiksmīgs starts Latvijas kausa izcīņas 1. posmā izdevies Madonas bērnu un jaunatnes sporta skolas jaunajiem orientieristiem.
Parasti pirmās pavasara sacensības notiek Kurzemē, taču šoreiz arī Aizputes novada Kalvenes apkārtnē sniega vēl bija gana, un orientieristiem tas bija papildu apgrūtinājums sarežģītajās un interesantajās trasēs. „Kurzemes pavasara" sacensībās vislabāk veicās pašiem jaunākajiem Madonas BJSS/OK „Arona" sportistiem. V-10 grupā divu dienu kopvērtējumā uzvaru izcīnīja Artems Babins.
Otrajā vietā šajā grupā – Mārcis Graudums. Tāpat lieliski startēja Emīls Stiprais, kam otrā vieta V-14 grupā, un Ģirts Leontjevs, kas, pirmo reizi piedaloties V-18 grupā, izcīnīja trešo vietu. Labs starts arī Sandai Sirmajai (S-14) un Viktorijai Brutānei (S-12) – abām 7. vieta. Emīlam un Ģirtam ir labas izredzes iekļūt Latvijas izlasē līdzdalībai Baltijas čempionātā maija vidū Igaunijā. Jāatzīmē, ka Ģirts Leontjevs un Sanda Sirmā kopā ar Latvijas izlasi devušies uz pasaules skolēnu čempionātu Portugālē. Pārējiem jaunajiem orientieristiem notika sacensības Latvijas kausa 2. posmā Carnikavas apkārtnē 13. un 14. aprīlī.
Autors: JURIS ŠVARCS,
Madonas BJSS treneris