2. jūnijā Igaunijas pilsētā Veru ielu basketbola turnīrā piedalījās 1997. g. dz. jauniešu komanda, kas 12 komandu konkurencē izcīnīja 1. vietu. Komandā spēlēja: E. Beļkevičs, K. Lancmanis, Z. Raimo, E. Jesajans.
Pēc veiksmīgi noslēgtās pagājušās SJBL sezonas Madonas BJSS basketbola nodaļas audzēkņiem Madonas pilsētas sporta centrā norit pēdējās treniņsacensības, kurās piedalās 1997., 1998., 1999., 2003., 2004., 2005. g. dz. jaunie basketbolisti no Madonas un Cesvaines.
Jūnijs un jūlijs Madonas BJSS basketbola nodaļas audzēkņiem tiks veltīts atpūtai, piedaloties dažādos ielu basketbola turnīros. No augusta notiks cītīgs darbs, lai pilnvērtīgi sagatavotos jaunajai – 2012./2013. g. – SJBL sezonai.
Vēlu jauku, siltu un aktīvu atpūtu visiem basketbola nodaļas audzēkņiem un vecākiem!
AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto