Ļoti lielus apgriezienus ir uzņēmusi SJBL un Latvijas čempionāts jaunatnes basketbola līgā. Madonas BJSS komandas ar dažādām sekmēm spēlēja 6. un 7. oktobrī.
6. oktobrī Madonā uzņēmām BJBS „Ķeizarmežs" U-16 1. divīzijas komandu, kas šogad apvienojusies ar „Sarkandaugavu". Jau no mača sākuma bija skaidrs, ka šī spēle „jāņem", bet kāpēc zēniem nav motivācijas Rīgas komandas uzvarēt ļoti pārliecinoši, nav skaidrs, tomēr uzvara tika izcīnīta ar rezultātu 90 : 75 (E. Lazdups – 28 p., Z. Raimo – 28 p.). Pēc šīs spēles notika 2. divīzijas spēle U-15 vecuma grupā – „Madona 1" – „Jēkabpils". Spēles iznākums jau iepriekš bija skaidrs – zaudējums (21 : 84, A. Točs – 10 p.), jo šī komanda tika izveidota ar nākotnes vīziju un attieksmes veidošanu U-15, U-14 vecuma grupu komandās.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 17.10.2012.
Autors: AGNIS BEĶERIS
AUTORA foto