Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionātā aizvadītas spēles visās septiņās vecuma grupās.
Vecākajā grupā Varakļāni/MBJSS ar rezultātu 3 : 1 uzvarēja FK "Balvu Vilki", ar 4 : 0 – Alūksnes BJSS, bet ar Madonas BJSS cīnījās neizšķirti (0 : 0). Madonieši vēl ar rezultātu 2 : 1 uzvarēja alūksniešus, bet ar balveniešiem cīnījās bez rezultāta (0 : 0).
Jauniešu U-14 grupā Varakļāni/MBJSS spēlē ar Alūksnes BJSS guva uzvaru (2 : 1), ar rezultātu 2 :1 pieveica FK "Balvu Vilki" un spēlēja neizšķirti (0 : 0) ar Rēzeknes SK "Blāzma".
U-12 grupā Varakļāni/MBJSS ar rezultātu 2 : 0 pieveica "Viļaku", ar rezultātu 7 : 0 sagrāva FB "Gulbene-II" komandu un cīnījās neizšķirti (0 : 0) ar FK "Balvu Vilki".
U-11 grupā varakļānieši ar rezultātu 4 : 0 uzvarēja FK "Mārupe", ar 3 : 1 – FB "Gulbene 2005" un ar 3 : 1 – Smiltenes BJSS-I komandu. Ar 0 : 2 zaudēt nācās Valkas BJSS un ar 1 : 2 – FK "Balvu Vilki".
Jaunākajā U-10 grupā Varakļāni/MBJSS ar rezultātu 1 : 0 uzvarēja Alūksnes BJSS futbolistus un ar 3 : 1 – FB "Gulbene 2005", bet zaudējums piedzīvots spēlē ar FK "Balvu Vilki" ar rezultātu 0 : 4. Madonas BJSS ar 3 :1 pieveica FB "Gulbene 2005", bet zaudēja Smiltenes BJSS-II komandai (2 : 4) un Smiltenes BJSS-I (0 : 7).
Jauniešiem spēles atsāksies jūlija sākumā.
Autors: ARNIS MARTUSEVIČS