Šosezon Madonā 2. un 3. aprīlī ar izšķirošajām cīņām Swedbank Jaunatnes basketbola līgā Madonas BJSS komandām 2. divīzijā Austrumos noslēdzās 2. apļa sacensības.
2. aprīlī pie mums ciemojās Krāslavas komandas. Jau pirmajā spēlē izšķīrās U-15 komandu liktenis turnīra tabulā. Komandas, kuras iekļūst pirmajā divniekā, iegūst tiesības piedalīties LR čempionāta pārspēlēs pret Rietumu, Centra labākajām komandām un divām vājākajām 1. divīzijas komandām, lai nākamajā sezonā startētu starp 12 labākajām Latvijas komandām 1. divīzijā. Tātad U-15 komandām cīņa par 2. vietu turnīra tabulā bija ļoti smaga līdz pat spēles beigām. Beigu izrāviens labāk padevās mūsējiem, un sekoja uzvara (70 : 65, R. Kolāts – 21 p., Z. Raimo – 14 p.).
Tāds pats „trilleris" risinājās arī otrajā spēlē starp U-17 komandām. Šajā spēlē tikai 7 sekundes līdz spēles beigām madoniešiem izdevās pie centra līnijas "apzagt" pretinieku un 3 sekundes līdz sirēnai raidīt grozā uzvaras metienu (71 : 70, M. Gailums – 26 p., R. Iļčukovs – 16 p.). Vecākajā grupā U-19 komandu spēlē madoniešiem tika piešķirta uzvara pretinieka komandas nesavaldības dēļ.
Plašāk lasiet laikrakstā STARS 14.04.2011.
Autors: AGNIS BEĶERIS,
basketbola treneris
AUTORA foto